Bezpieczeństwo & PFR

Bezpieczeństwo & PFR

Szanowni Państwo

Informujemy, że firma Fero Express Hotel i Restauracja Sp. z o.o. uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego

“Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A. 

 

Zasady ochrony przed COVID-19

Drogi Gościu,

najważniejszym priorytetem Hotelu Fero Express *** w Krakowie jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym Gościom oraz pracownikom, dlatego chcielibyśmy zapoznać Cię z naszymi działaniami w okresie panującej pandemii.

  1. Przy zameldowaniu prosimy o wypełnienie ankiety odnośnie Twojego stanu zdrowia.
  2. W częściach wspólnych poruszaj się w maseczce. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie będziesz jej posiadał, posiadamy w asortymencie sprzedaży maseczki z jonami srebra.
  3. Płyn do dezynfekcji jest dostępny w wielu miejscach w hotelu dla Gości oraz pracowników.
  4. Pracownicy są zapoznani z zasadami podczas pandemii. Przed przystąpieniem do pracy personel poddawany jest pomiarowi temperatury, zakłada maski oraz rękawiczki ochronne.
  5. Śniadanie wydawane jest w formie na wynos.
  6. W pokojach znajduje się czajnik, kawa i herbata.
  7. Stoliki w restauracji oraz kawiarni są przystosowane i zachowują bezpieczną odległość między Gośćmi. Każde miejsce oraz stolik jest dokładnie dezynfekowany przez personel.
  8. Pokoje przed przyjazdem Gości są dezynfekowane oraz wietrzone.
  9. Podczas pobytu nie sprzątamy pokoi, jeśli Gość życzy sobie nową pościel lub ręczniki – wydawane są na recepcji hotelowej.
  10. W hotelu na bieżąco są dezynfekowane przestrzenie oraz powierzchnie wspólne takie jak panel windy, klamki, toalety, front recepcji oraz baru itp

 

 

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uzupełniania bieżących informacji.

Jeśli obserwują Państwo u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel, duszności i kłopoty z oddychaniem), prosimy niezwłocznie skontaktować się z infolinią NFZ 800 190 590 lub udać się własnym transportem do najbliższego szpitala zakaźnego.

 

Sprawdź dostępność pokoju